ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

IX MIĘDZYNARODOWE JESIENNE SPOTKANIA ARTYSTYCZNE

IX MIĘDZYNARODOWE JESIENNE SPOTKANIA ARTYSTYCZNE " TALIZMAN SUKCESU"

 

 

 

PROTOKÓŁ

IX MIĘDZYNARODOWYCH JESIENNYCH SPOTKAŃ ARTYSTYCZNYCH „ TALIZMAN SUKCESU”

pod patronatem Pani MAŁGORZATY HANDZLIK

Posła do Parlamentu Europejskiego

oraz

Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej


 

ORGANIZATORZY:

Miejski Dom Kultury – Dom Kultury w Hałcnowie

Biuro Podróży „POLAN-TRAVEL” Bielsko-Biała

Biuro Podróży „PIRAMIDA” z Moskwy

PATRONAT MEDIALNY:

Kronika Beskidzka

Bielska Telewizja Internetowa

Bielsko-Biała.pl- miasto tworzą ludzie

SPONSORZY:

Uszczelnienia Mechaniczne „ANGA”

Biuro Podróży „ Polan-Travel”

Rada Osiedla Hałcnów

Firma ZIBI

Polska Izba Turystyki Młodzieżowej

 

Na hałcnowskiej scenie podczas dziewiątej edycji zaprezentowały 23 zespoły wokalne i taneczne oraz 32 solistów w ilości 380 osób.
Polskę reprezentowało 17 zespołów oraz 23 solistów. Rosję i Ukrainę reprezentowało 6 zespołów i 9 solistów.

JURY:

LOUISE FRANK- gość specjalny, honorowy członek jury

Dereviagin Jurij Grigoriewicz

Janusz Skubaczkowski

Dariusz Skibiński

Ludmiła Małecka

Artur Grudziński

 

JURY PRZYZNAŁO NASTĘPUJĄCE NAGRODY:

  DYPLOMY ZA UDZIAŁ DLA:

Zespołu „ Mad Moves”- Dom Kultury „ Włókniarzy”

Estrady Dziecięcej „ Dwuznak”- Miejski Dom Kultury w Hałcnowie

Formacji Tańca Jazzowego „ J-J”- Świetlica w Mikuszowicach Krakowskich

Dziecięcego Chórku „ Pinokio”- Miejski Dom Kultury w Komorowicach

Zespołu „ Impuls”-Miejski Dom Kultury w Wapienicy

Zespołu „ Impulsik”- Miejski Dom Kultury w Wapienicy

Zespołu „ Twister”- Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu

Marii Kuźmińskiej- Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej i Sportu „ Pasja” Bielsko-Biała

Dominiki Tekieli- Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej i Sportu „ Pasja” Bielsko-Biała

Martyny Zygadło- Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie

Martyny Łęckiej- Studio Piosenki „ Septyma” Nowy Targ

Elizy Kania- Gimnazjum Nr 2 w Żywcu

Magdaleny Panek- Gimnazjum Nr 1 w Nowym Targu

Magdaleny Dziubany- Frydrychowice

Julii Jarząbek- Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

Dagmary Solarek- Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu

Wiktorii Sikorskiej- Publiczne Gimnazjum Jezuitów w Krakowie

Ilony Krawczyk- Publiczne gimnazjum Nr 2 w Dabrowie Tarnowskiej

Mateusza Piecowskiego- Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Gaszowicach

Oliwii Lach- Osiedlowe Centrum Kultury „ Pegaz” Bielsko-Biała

Jakuba Ciesielskiego- I LO im. M. Kopernika w Toruniu

Pauliny Wirskiej- Osiedlowe Centrum Kultury „ Pegaz” Bielsko-Biała

Aleksandry Małeckiej- Miejski Dom Kultury w Hałcnowie

Jagody Kudlińskiej- Miejski Ośrodek Kultury w Żorach

Marty Jasek- Zespół Szkół w Międzybrodziu Bialskim

Wiktorii Tympalskiej- Grabownica Starzeńska

Emilii Knurek- Grabownica Starzeńska

Sewili Mirozojewy- Art Studio „ Flores” Kołpino, Sankt Petersburg

Swietlany Sokołowej- Art Studio „ Flores” Kołpino, Sankt Petersburg

Weroniki Silakowej- Art Studio „ Flores” Kołpino, Sankt Petersburg

Gleba Rogaczowa- Art Studio „ Flores” Kołpino, Sankt Petersburg

Aleksandra Tretiakowa- Art Studio „ Flores” Kołpino, Sankt Petersburg

Walerii Kostieriewnej- Art Studio „ Flores” Kołpino, Sankt Petersburg

WYRÓŻNIENIA

KATEGORIA: INSCENIZACJA TANECZNA

WYRÓŻNIENIE ZESPÓŁ „ GEST”- Zespół Szkół Grabownica Starzeńska za wykonanie tańca pt. „ Tapiti Bogini ognia”

WYRÓŻNIENIE ZESPÓŁ „ STOKROTKI”- Dom Kultury „ Włókniarzy” za wykonanie tańca pt. „ Kopciuszek”

III MIEJSCE

KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY

III MIEJSCE SZKOLNY TEATR TAŃCA „ OŻYWIONE MANEKINY”-

Szkoła Nr 1994 Moskwa

KATEGORIA: SOLIŚCI

III MIEJSCE MARTYNA PLEWA- Szkoła Podstawowa Nr 4 Nowy Targ za wykonanie piosenki pt. „ Somewhere”

III MIEJSCE LIDIA VASYLKIV- Ukraina za wykonanie piosenki pt. „ Feeling good”

KATEGORIA: TANIEC ESTRADOWY

III MIEJSCE ZESPÓŁ CHOREOGRAFICZNY” AKWAREL”- Kamczacki kraj

II MIEJSCE

KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY

II MIEJSCE ZESPÓŁ „ ART DANCE SR”- Dom Kultury im. W. Kubisz za wykonanie tańca pt. „ Energia”

II MIEJSCE ZESPÓŁ „ ADVANCE”- Bielsko-Biała za wykonanie tańca pt. „ Enigma”

KATEGORIA: INSCENIZACJA TANECZNA

II MIEJSCE ZESPÓŁ „ DE FACTO”- Miejski Dom Kultury za wykonanie tańca

pt. „ Dziewczęce marzenia”

KATEGORIA: SOLIŚCI

II MIEJSCE NATALIA MATHIA- Tuchola za wykonanie piosenki pt. „ Nie jest źle”

II MIEJSCE KSENIA POPOWA- Art -Studio „ Flores” Kołpino Sankt Petersburg

KATEGORIA: TANIEC ESTRADOWY

II MIEJSCE ART STUDIO „ FLORES”( kategoria wiekowa 10-12 lat) Kołpino Sankt Petersburg za wykonanie tańca pt. „ Rosyjska Kadryl”

I MIEJSCE

KATEGORIA:TANIEC WSPÓŁCZESNY

I MIEJSCE ZESPÓŁ „ IMPRESJA” - Miejski dom Kultury w Hałcnowie za wykonanie tańca pt. „ Perły oceanu”

KATEGORIA: INSCENIZACJA TANECZNA

I MIEJSCE ZESPÓŁ „ ART DANCE SR”- Miejski dom Kultury im. Wiktorii Kubisz za wykonanie tańca pt. „ Terra incognita”

I MIEJSCE ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO „ ENIGMA”- Miejski Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz za wykonanie tańca pt. „ W pośpiechu”

KATEGORIA : TANIEC ESTRADOWY

I MIEJSCE ART STUDIO „ FLORES”(kategoria wiekowa 8-10 lat)- Kołpino Sankt Petersburg

I MIEJSCE ART STUDIO „ FLORES”(-kategoria wiekowa 10-12 lat) Kołpino Sankt Petersburg za wykonanie tańca pt. „Latynoski mix”

I MIEJSCE ART STUDIO „ FLORES”(kategoria wiekowa 12-14 lat) Kołpino Sankt Petersburg

KATEGORIA: ZESPOŁY FOLKLORYSTYCZNE

I MIEJSCE ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY TAŃCÓW BAŁKAŃSKICH „ KOLO”- Miejski Dom Kultury im. W. Kubisz za wykonanie tańca pt. Pajdusko”

KATEGORIA: TANIEC TOWARZYSKI

I MIEJSCE FORMACJA TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ TAJFUN”- Dom Kultury „ Włókniarzy” za wykonanie tańca pt. „ Samba w stylu Bollywood”

KATEGORIA: SOLIŚCI

I MIEJSCE JULIA OLĘDZKA- Spółdzielczy Ośrodek Kultury Świecie za wykonanie piosenki pt. „ Stand up for lov”

I MIEJSCE EUGENI KRIWICKI- ART STUDIO „ FLORES”- Kołpino Sankt Petersburg

 

 NAGRODA SPECJALNA

dla

HUCZNEJ ORKIESTRY „ WESOŁE NUTKI” z Moskwy

  

GRAND PRIX

PUCHAR DYREKTORA MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W BIELSKU-BIAŁEJ  

oraz główna nagroda instrument „Casio” ufundowany przez firmę ZIBI

dla

KAPELI BESKIDEK- Miejski Dom Kultury „ Włókniarzy”

 

 

GRAND PRIX

Puchar Pani Małgorzaty Handzlik Posła do Parlamentu Europejskiego

dla

ZESPOŁU CHOREOGRAFICZNEGO „ AKWAREL” Kamczacki kraj

 

 

Wszystkie zespoły otrzymują statuetkę„ Pegaz”- symbol festiwalu, soliści „ Talizman Sukcesu” ( rękodzieło artystyczne)

 

wideo rejestracja

redakcja regionalna TV

www.youtube.com/watch

www.tv.bielsko.biala.pl/polsko_rosyjski_talizman_sukcesu_6603.html

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury w Hałcnowie
ul. S.M.Szewczyk 1
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 816 23 28; e-mail: halcnow@mdk.beskidy.pl
Termin:  2013-11-08 - 2013-11-11

Galeria



Grand Prix- Zespół choreograficzny
Grand Prix- Zespół choreograficzny " AKWAREL" Kamczatka nagrodę wręcza Pani Małgorzata Handzlik Poseł do Parlamentu Europejskiego
Grand Prix- Kapela Beskidek - Dom Kultury
Grand Prix- Kapela Beskidek - Dom Kultury " Włókniarzy" puchar wręcza Pan Franciszek Kopczak Dyrektor Miejskiego Domu Kultury
JURY FESTIWALU
JURY FESTIWALU
wyróżnienie dla Zespołu
wyróżnienie dla Zespołu " GEST"- Zespół Szkół w Grabownicy Starzeńskiej

wyróżnienie dla Zespołu
wyróżnienie dla Zespołu " Stokrotki" Dom Kultury " Włókniarzy"
II miejsce  kat.taniec estradowy 
Art Studio Flores- Kołpino Sankt Petersburg( kategoria wiekowa 10-12 lat)
II miejsce kat.taniec estradowy Art Studio Flores- Kołpino Sankt Petersburg( kategoria wiekowa 10-12 lat)

kat. Taniec współczesny
II miejsce Zespół ART DANCE SR - Dom Kultury
 im. W. Kubisz
kat. Taniec współczesny II miejsce Zespół ART DANCE SR - Dom Kultury im. W. Kubisz
kat. taniec współczesny 
II miejsce Zespół ADVANCE- Bielsko-Biała
kat. taniec współczesny II miejsce Zespół ADVANCE- Bielsko-Biała
zespół ADVANCE
zespół ADVANCE
kat. inscenizacja taneczna
II miejsce Zespół DE FACTO- miejski Dom Kultury w Hałcnowie
kat. inscenizacja taneczna II miejsce Zespół DE FACTO- miejski Dom Kultury w Hałcnowie
kat. taniec współczesny 
I miejsce Zespół
kat. taniec współczesny I miejsce Zespół " IMPRESJA"- Dom Kultury w Hałcnowie

kat. inscenizacja taneczna
I miejsce Zespół ART DANCE SR- Dom Kultury
 im. W. Kubisz
kat. inscenizacja taneczna I miejsce Zespół ART DANCE SR- Dom Kultury im. W. Kubisz

kat. taniec współczesny I miejsce
Zespół Tańca Współczesnego
kat. taniec współczesny I miejsce Zespół Tańca Współczesnego " ENIGMA"- Miejski Dom Kultury im. W. Kubisz
kat. taniec estradowy I miejsce
Art Studio FLORES Kołpino Sankt Petrersburg
kat. taniec estradowy I miejsce Art Studio FLORES Kołpino Sankt Petrersburg

kat. taniec estradowy
I miejsce Art Studio FLORES ( kat. wiekowa 10-12 lat) Kołpino Sankt Petersburg
kat. taniec estradowy I miejsce Art Studio FLORES ( kat. wiekowa 10-12 lat) Kołpino Sankt Petersburg

kat. taniec estradowy I miejsce Art Studio FLORES ( kat. wiekowa 12-14 lat) Kołpino Sankt Petersburg
kat. taniec estradowy I miejsce Art Studio FLORES ( kat. wiekowa 12-14 lat) Kołpino Sankt Petersburg

kat. zespoły folklorystyczne I miejsce Zespół Folklorystyczny tańców Bałkańskich KOLO- Dom Kultury im. W. Kubisz
kat. zespoły folklorystyczne I miejsce Zespół Folklorystyczny tańców Bałkańskich KOLO- Dom Kultury im. W. Kubisz
kat. taniec towarzyski I miejsce Formacja Tańca Towarzyskiego TAJFUN - Dom Kultury
kat. taniec towarzyski I miejsce Formacja Tańca Towarzyskiego TAJFUN - Dom Kultury " Włókniarzy"
kat. soliści II miejsce Natalia Mathia- Tuchola
kat. soliści II miejsce Natalia Mathia- Tuchola
kat. Soliści I miejsce Julia Olędzka _ Spółdzielczy Ośrodek Kultury Świecie
kat. Soliści I miejsce Julia Olędzka _ Spółdzielczy Ośrodek Kultury Świecie
kat. soliści I miejsce Eugeni Kriwicki- Kołpino
kat. soliści I miejsce Eugeni Kriwicki- Kołpino
kat. soliści III miejsce Martyna Plewa Szkoła Podstawowa Nr 4 w Nowym Targu
kat. soliści III miejsce Martyna Plewa Szkoła Podstawowa Nr 4 w Nowym Targu
kat. soliści III m miejsce Lidia Vasylkiv- Ukraina
kat. soliści III m miejsce Lidia Vasylkiv- Ukraina
kat. soliści II miejsce Ksenia Popowa- Kołpino
kat. soliści II miejsce Ksenia Popowa- Kołpino
kat. taniec współczesny III miejsce Szkolny Teatr Ożywione Manekiny Szkoła Nr 1994 Moskwa
kat. taniec współczesny III miejsce Szkolny Teatr Ożywione Manekiny Szkoła Nr 1994 Moskwa


prezentacje festiwalowe i koncert galowy w obiektywie Gabrysi Tarnawy
prezentacje festiwalowe i koncert galowy w obiektywie Gabrysi Tarnawy
















"PEGAZY"- TALIZMANY SUKCESU

























zajęcia warsztatowe- prowadzi Louis Frank
zajęcia warsztatowe- prowadzi Louis Frank




zajęcia warsztatowe- prowadzi Janusz Skubaczkowski
zajęcia warsztatowe- prowadzi Janusz Skubaczkowski




zajęcia warsztatowe prowadzi Dereviagin Jurij Grigoriewicz
zajęcia warsztatowe prowadzi Dereviagin Jurij Grigoriewicz




Do pobrania / Multimedia

WYNIKI FESTIWALU
Pobierz