ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

TALIZMAN SUKCESU

TALIZMAN SUKCESU

 

 

PROTOKÓŁ

X MIĘDZYNARODOWYCH JESIENNYCH ARTYSTYCZNYCH

             SPOTKAŃ TALIZMAN SUKCESU”

           8-9.XI.2014

 

Organizatorzy

Miejski Dom Kultury w Hałcnowie

Biuro Podróży „Polan Travel” Bielsko-Biała

Biuro Podróży „ Piramida” Moskwa

 

Sponsorzy:

Rada Osiedla Hałcnów

Polska Izba Turystyki Młodzieżowej

Biuro Podróży „ Polan-Travel” Bielsko-Biała

 

Patronat medialny

Kronika Beskidzka

 

Na hałcnowskiej scenie podczas dziesiątej edycji zaprezentowało 28 zespołów wokalnych, tanecznych oraz 20 solistów w ilości 380 osób z Polski i Rosji.

 

Jury festiwalu:

Louis Frank- nauczycielka tańca współczesnego, aktywna zawodowo tancerka, humanistka, obywatelka świata sztuki, światowej sławy tancerka tańca współczesnego

Joanna Wiktorko- muzyk, nauczyciel klasy fortepianu, choreograf plastyki ruchu, trener

europejskiej szkoły fitness

Janusz Skubaczkowski- tancerz, choreograf, nauczyciel, prodziekan Państwowej Wyzszej Szkoły Teatraalnej w Krakowie- Wydział Teatru Tańca w Bytomiu

Dariusz Skibiński- reżyser, aktor, dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu WERTEP, wykładowca Szkół Teatralnych w Berlinie, Bohum, Lyonie

 

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

WYRÓŻNIENIA

ALINA BARANOWA- Wołgamska Dziecięca Szkoła Muzyczna za wykonanie piosenki

pt. „ Moon river”

WARWARA BEREBNEWA I MARIA BIESSONOWA- zespół cyrkowy „ Bravo” Podolsk za wykonanie

układu cyrkowego pt. „ Koleżanki”

ZESPÓŁ „ MAD MOVES” - Dom Kultury „ Włókniarzy” za wykonanie tańca pt. „ Respect”

ZESPÓŁ „ EGO JUNIOR”- Miejskie Centrum Kultury w Żywcu za wykonanie tańca

pt. „ W Bollywoodzkim klimacie”

ZESPÓŁ „ GEST”- Zespół Szkół w Grabownicy Starzeńskiej za wykonanie tańca

pt. „ Kolorowy świat cyrku”

WOKALNY ZESPÓŁ LUDOWY „ ROSINKA”- Wołgamska Dziecięca Szkoła Muzyczna za

wykonanie rosyjskiej piosenki ludowej pt. „ Ech ty zorza zorzeńka”

ANDREI GRYŃ, GALINA JERMOŁAJEWA za wykonanie piosenki pt. „ Biały bez”

KAPELA FOLKOWA- Dom Kultury w Wapienicy za wykonanie melodii ludowej

pt. „ Góry moje góry”

TEATR TAŃCA PASJA- Zespół Szkół Ogólnokształcacych Bielska-Biała za wykonanie tańca

pt. „ Manekiny”

 

KATRGORIA: ZESPOŁY DZIECIĘCE

III MIEJSCE ESTRADA „ DWUZNAK”- Dom Kultury w Hałcnowie za wykonanie tańca

pt. „ Na farmie”

II MIEJSCE ZESPÓŁ „ MŁODY FENOMEN”- Dom Kultury w Kamienicy za wykonanie tańca

pt. „ Krople”

I MIEJSCE ZESPÓŁ „ TĘCZOWE NUTKI”- Dom Kultury w Kamienicy za wykonanie tańca

pt. „ Wielki kłopot Pana Stracha”

 

KATEGORIA: ZESPOŁY MŁODZIEŻOWE

III MIEJSCE ZESPÓŁ „ FEMONEM”- Dom Kultury w Kamienicy za wykonanie tańca pt. „ Nenufar”

II MIEJSCE Duet z TEATRU TAŃCA PASJA- Piotr Papież, Michał Grzegorski- Zespół Szkół

Ogólnokształcących Bielsko-Biała za wykonanie tańca pt. „ Piotrek i Michał”

I MIEJSCE ZESPÓŁ „ ART DANCE SENIOR”- Dom Kultury im. W. Kubisz za wykonanie tańca

pt. „ Addicted”

I MIEJSCE ZESPÓŁ WOKALNY „ SINGERS”- Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej Piece

za wykonanie piosenki pt. „ Wieża babel”

GRAND PRIX

KARINA SKWARCZYŃSKA-

Osiedlowe Centrum Kultury „ Pegaz” Bielsko-Biała

za wykonanie „ Piosenki o muzyce”

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury w Hałcnowie
ul. S.M.Szewczyk 1
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 816 23 28; e-mail: halcnow@mdk.beskidy.pl
Termin:  2014-11-09

Galeria


III MIEJSCE- ESTRADA DWUZNAK- Dom Kultury w Hałcnowie
III MIEJSCE- ESTRADA DWUZNAK- Dom Kultury w Hałcnowie
II MIEJSCE- MŁODY FENOMEN- Dom Kultury w Kamienicy
II MIEJSCE- MŁODY FENOMEN- Dom Kultury w Kamienicy
I MIEJSCE- ZESPÓŁ
I MIEJSCE- ZESPÓŁ " TĘCZOWE NUTKI"- Dom Kultury w Kamienicy
III MIEJSCE kat. zespoły młodzieżowe 
ZESPÓŁ
III MIEJSCE kat. zespoły młodzieżowe ZESPÓŁ " FENOMEN"- Dom Kultury w Kamienicy
II MIEJSCE- duet z Teatru Tańca Pasja Piotr Papież, Michał Grzegorski - Zespół Szkół Ogólnokształcących
II MIEJSCE- duet z Teatru Tańca Pasja Piotr Papież, Michał Grzegorski - Zespół Szkół Ogólnokształcących
I MIEJSCE ZESPÓŁ
I MIEJSCE ZESPÓŁ " ART DANCE SENIOR"- Dom Kultury im. W. Kubisz
I MIEJSCE ZESPÓŁ WOKALNY
I MIEJSCE ZESPÓŁ WOKALNY " SINGERS"- Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej Piece
GRAND PRIX- Karina Skwarczyńska- Osiedlowe Centrum Kultury
GRAND PRIX- Karina Skwarczyńska- Osiedlowe Centrum Kultury " Pegaz" Bielsko-Biała
jury festiwalu
jury festiwalu
ZAJĘCIA WARSZTATOWE- prowadzi Joanna Wiktorko
ZAJĘCIA WARSZTATOWE- prowadzi Joanna Wiktorko


ZAJĘCIA WARSZTATOWE- prowadzi Dariusz Skibiński
ZAJĘCIA WARSZTATOWE- prowadzi Dariusz Skibiński


ZAJĘCIA WARSZTATOWE- prowadzi Janusz Skubaczkowski
ZAJĘCIA WARSZTATOWE- prowadzi Janusz Skubaczkowski

ZAJĘCIA WARSZTATOWE- prowadzi Louis Frank
ZAJĘCIA WARSZTATOWE- prowadzi Louis Frank






koncert galowy
koncert galowy