ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

TALIZMAN SUKCESU

TALIZMAN SUKCESU

 

 

 

MIĘDZYNARODOWE JESIENNE SPOTKANIA ARTYSTYCZNE „TALIZMAN SUKCESU”

 

- to wielkie święto przyjaźni i radości wszystkich zespołów polskich i zagranicznych. Integracja, poznawanie obyczajów i kultury różnych narodów, możliwość uczestniczenia w warsztatach, wymiana doświadczeń artystycznych, nawiązywanie kontaktów z zespołami, wspólny koncert finałowy oraz prezentacje zespołów w innych miastach Podbeskidzia powodują, że z roku na rok w Festiwalu uczestniczy coraz więcej zespołów.

 

 

Na hałcnowskiej scenie zaprezentuje się 8 teatrów, 17 zespołów tanecznych, 22 solistów i 4 zespoły wokalne. Zespoły reprezentują kraje: Iran, Kolumbie, Ukrainę, Włochy
i Polskę w ilości 450 osób.

Spektaklom, pokazom tanecznym i wokalnym towarzyszyć będą warsztaty prowadzone przez najlepszych specjalistów w dziedzinie tańca, wokalu i teatru. Goście zagraniczni zwiedzą miasto i okolice wezmą udział w spotkaniach integracyjnych. Międzynarodowe Jesienne Spotkania Artystyczne zainauguruje spektakl pt. „Chocolat” w wykonaniu Compagni Teatrale Costellazione z Włoch 17.11.o godz. 18.00

 

PROGRAM SPOTKAŃ

 

16.XI. 2016 (środa) - Przyjazd zespołów zagranicznych

17.XI. 2016 9.30 - 13.00 prezentacja solistów i zespołów wokalnych

(czwartek) 13.00 - 14.00 obiad

14.00 - 17.00 warsztaty wokalne

18.00 – INAUGURACJA XII Międzynarodowych Spotkań „Talizman Sukcesu”

Spektakl pt. „Chocolat” - Compania Teatrale Costellazione - Włochy

19.00 - Kolacja

Wieczór integracyjny

18.XI.2016 9.00 - 13.00 prezentacja zespołów teatralnych

(piątek) 9.00 - 10.00 Teatr Swija - Ukraina

Spektakl pt.„Jak gnomy poszukiwały wiosny”

10.15 - 10.45 Teatr Mania Grania - Dom Kultury w Wapienicy

Spektakl pt.„Literkowo”

11.00 - 11.35 Teatr Animacji eF- Dom Kultury w Hałcnowie

Spektakl pt. „Hello mr Andersen”

11.45 - 12.15 Teatr Grodzki Junior w Bielsku-Białej

Spektakl pt. „Po drodze”

12.45 – 13.20 – Teatr Manufaktura - Dom Kultury w Kamienicy

Spektakl pt. „Zgubiono Znaleziono”

13.30 - 14.30 obiad

14.30 - 17.00 warsztaty teatralne

18.00 Spektakl pt. „Woyzeck” – Iran

19.00 - Kolacja

Wieczór integracyjny

19.XI.2016 10.30 - 13.00 prezentacja zespołów tanecznych i teatrów tańca

(sobota) 13.00 - 14.00 obiad

14.00 - 17.00 warsztaty taneczne

18.00 Spektakl pt. „Centinelas”- Kolumbia

19.00 Kolacja

Wieczór integracyjny

20.XI.2016 9.00 -13.00 wycieczka dla grup zagranicznych

(niedziela) 13.00 -14.00 obiad

15.00 -17.00 próba do koncertu galowego

18.00 KONCERT GALOWY

wręczenie statuetek i dyplomów

 

UCZESTNICY

SPOTKAŃ ARTYSTYCZNYCH „TALIZMAN SUKCESU 2016”

TEATRY

1.Teatr „Manufaktura” - Dom Kultury w Kamienicy

2.Teatr „Mania Grania” - Dom Kultury w Wapienicy

3. Młodzieżowy Teatr Animacji „eF” - Dom Kultury w Hałcnowie

4. Teatr Grodzki w Bielsku-Białej

5. COMPANIA TEATRALE COSTELAZIONE – WŁOCHY

6. TEATRO EL CONDENADO - KOLUMBIA

7. ALL THEATRO GROUP – IRAN

8. TEATR DZIECIĘCY SWIJA – UKRAINA

ZESPOŁY TANECZNE

1. Zespół „Fenomen” - Dom Kultury w Kamienicy

2. Zespół „Psikusy” - Dom Kultury w Kamienicy

3. Zespół „Tęczowe Nutki” i „Młody Fenomen” - Dom Kultury w Kamienicy

4. Zespół „Forma” - Dom Kultury w Olszówce

5. Zespół „Impuls” - Dom Kultury w Wapienicy

6. Zespół „Enigma” - Dom Kultury im. W. Kubisz

7. Zespół „Enigma Junior” - Dom Kultury im. W. Kubisz

8. Zespół Tańca Współczesnego „De Facto” - Dom Kultury w Hałcnowie

9. Zespół „Libra” - Dom Kultury „Włókniarzy”

10. Starsza Grupa Baletowa - Dom Kultury „Włókniarzy”

11. Teatr Tańca „Pasja” - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bielsku-Białej

12. Zespół Wesołe Nutki – Dance Group – Miejski Ośrodek Kultury w Żorach

13. Formacja Tańca Jazzowego "J-J Junior" - Świetlica w Mikuszowicach Krakowskich

14. Formacja Tańca Jazzowego "J-J" - Świetlica w Mikuszowicach Krakowskich

15. Zespół "Perły" - Studio Tańca Releve w Cieszynie

16. Zespół "Jazz Junior" - Szkoła Tańca Cubana w Bielsku-Białej

ZESPOŁY WOKALNE

1. Zespół „Niżej” i „Pineski”- Dom Kultury „Włókniarzy”

2. TRIO „Antyrama” - Liceum Ogólnokształcące Nr 6 w Bielsku-Białej

3. Zespół „Fairy Tale” - Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy

4. Zespół „Kontrasty” - Dom Kultury w Komorowicach

SOLIŚCI

1. Bielewicz Aleksandra – Dom Kultury w Komorowicach

2. Jędrzejek Magdalena – Dom Kultury w Komorowicach

3. Kowalik Aleksandra – Dom Kultury w Komorowicach

4. Bąk Agnieszka – Dom Kultury im. W. Kubisz

5. Majka Krzysztof – Dom Kultury im. W. Kubisz

6. Kraszewska Antonina – Katolickie Przedszkole w Cieszynie

7. Lewandowski Paweł – Kowalewo Pomorskie

8. Rus Żaneta – Gimnazjum nr 2 w Żywcu

9. Piotrowicz Zuzanna – Gimnazjum nr 2 w Żywcu

10. Mrowiec Emilia – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Żywcu

12. Rataj Jagoda – Siemianowickie Centrum Kultury

12. Śpiewak Martyna - Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy

13. Kamedulska Amelia - Bydgoszcz

14. Babiec Przemysław - I LO im. M. Kopernika w Bielsku-Białej

15. Kobielusz Karolina - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce

16. Knopek Ewelina - Zespół Szkół nr 3 w Skoczowie

17. Skwarczyńska Karina – Fundacja Wspierania Talentów „Włóczykije”

18. Wirska Paulina – Fundacja Wspierania Talentów „Włóczykije”

19. Gałuszka Klaudia – Osiedlowe Centrum Kultury „Pegaz”

20. Lach Oliwia – Osiedlowe Centrum Kultury „Pegaz”

21. Podorożna Anastazja - Ukraina

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury w Hałcnowie
ul. S.M.Szewczyk 1
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 816 23 28; e-mail: halcnow@mdk.beskidy.pl
Termin:  2016-11-16 - 2016-11-20

Galeria










Do pobrania / Multimedia

KARTA ZGŁOSZENIA
Pobierz
REGULAMIN
Pobierz