ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

XVII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

XVII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

 

 

 

 

XVII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

05.01.2017

MIEJSKI DOM KULTURY W HAŁCNOWIE

 

 

ORGANIZATOR: Miejski Dom Kultury w Hałcnowie

Oddział Parafialny Akcji Katolickiej w Hałcnowie

 

 

05 styczeń 2017 godz. 9.00-11.30

prezentacje uczestników:

Kategoria – dzieci w wieku przedszkolnym

Kategoria – uczniowie klas I- III

 

05 styczeń 2017 godz. 12.30-15.00

prezentacje uczestników

Kategoria – uczniowie klas IV-VI

 

05 styczeń 2017 godz. 16.30-18.30

 

prezentacje uczestników

Młodzież szkół gimnazjalnych

Młodzież szkół ponadgimnazjalnych

Dorośli


 

KONCERT LAUREATÓW - 08.01.2017 godz.15.00

wręczenie nagród i dyplomów

 

serdecznie zapraszamy!!!

 

XVII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK
PREZENTACJE godz. 9.00-11.30

KATEGORIA: DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM SOLIŚCI, DUETY, ZESPOŁY WOKALNE

 

1.BARBARA STRZĄDAŁA- Przedszkole Nr 40 w Bielsku-Białej

  • „ Zostań Jezu mym braciszkiem” 1,30 min.

  • opiekun: Beata Strządała

2.ANTONINA STANCLIK, JULIA NALEPA- Przedszkole Nr 43 w Bielsku-Białej

  • „ Jest taki wieczór” 2,00 min.

  • opiekun: Małgorzata Tabjan, Barbara Bachlaj

3.ZESPÓŁ „ RADOSNE NUTKI”- Przedszkole -Ochronka w Wilamowicach

  • „ Mój maleńki Jezusie” 3,52 min.

  • opiekun: Klaudia Mynarska, s. Anna Łowisz

4.ZESPÓŁ „ MOTYLKI”- Przedszkole Nr 43 w Bielsku-Białej

  • „ Przybieżeli do Betlejem” 1,43 min.

  • opiekun: Anna Maślany

5.ZESPÓŁ „ ANIOŁKI”- Przedszkole Nr 43 w Bielsku-Białej

  • ”Z kolędą w kieszonce” 2,00 min.

  • opiekun: Małgorzata Tabjan, Barbara Bachlaj

6.ZESPÓŁ „ SMERFY”- Przedszkole Nr 43 w Bielsku-Białej

  • „ Bosy pastuszek” 1,06 min.

  • opiekun: Agata Kubiczek, Monika Gałuszka

7.ZESPÓŁ „ STARSZAKI”- Przedszkole Nr 43 w Bielsku-Białej

  • Hej, kolęda kolęda” 2,21 min.

  • opiekun:Małgorzata Tabjan, Barbara Bachlaj

8.ZESPÓŁ „ PRACOWITE PSZCZÓŁKI”- Niepubliczne Przedszkole „ Tik-Tak”

  • „ Skrzypi wóz, wielki mróz” 5,00 min.

  • opiekun: Patrycja Brandys, Anna Urbańska

9.ZESPÓŁ „ PSZCZÓŁKI”- Przedszkole Nr 43 w Bielsku-Białej

  • „ Kolęda na dzwonkach” 2,50 min.

  • opiekun: Ewa Kaps, Joanna Kocoł

10.ZESPÓŁ „ WESOŁE GWIAZDECZKI”- Przedszkole Nr 43 w Bielsku-Białej

  • „ Już blisko kolęda” 2,09 min.

  • opiekun: Joanna Sierek, Agnieszka Zaziła

11.ZESPÓŁ „ ZUCHY”- Przedszkole Nr 27 w Bielsku-Białej

  • „ Zaśpiewajmy kolędę” 3,17 min.

  • opiekun: Ewa Wyrobek

12.ZESPÓŁ „ SMERFY”- Przedszkole Nr 43 w Bielsku-Białej

  • „ Bosy pastuszek” 1,06 min.

  • opiekun: Agata Kubiczek, Monika Gałuszka

13.ZESPÓŁ „JEŻYKI”JULIA MALINOWSKA, KAROLINA SZYKUŁA, LENA SKONIECZNY- Przedszkole Nr 27 w Bielsku-Białej

  • Blask nad Judeą” 3,02 min.

  • opiekun: Anna Stawowczyk

KATEGORIA: MŁODZIEŻ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH SOLIŚCI,

ZESPOŁY WOKALNE

14.HANNA STOSZEK- Gimnazjum Nr 1 w Cieszynie

  • „ Szara kolęda” 4,23 min.

  • opiekun: Tadeusz Stoszek

15.ALEKSANDRA KOWALIK- Dom Kultury w Komorowicach

  • „ Cicho cicho pastuszkowie” 4,10 min.

  • opiekun: Agnieszka Dylik

16.ZESPÓŁ „ KWINTESENCJA”- Dom Kultury w Kamienicy

  • „ Jakaż to gwiazda” 3,00 min.

  • opiekun: Piotr Wolny

KATEGORIA:UCZNIOWIE KLAS IV-VI SOLIŚCI

17.KORNELIA PODSTWANA- Dom Kultury w Komorowicach

  • „ Boży blus” 4,02 min.

  • opiekun: Agnieszka Dylik

18.ALEKSANDRA BIELEWICZ- Dom Kultury w Komorowicach

  • „W żłobie leży” 3,50 min.

  • opiekun: Agnieszka Dylik

KATEGORIA: DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM SOLIŚCI

19.ANTONINA KRASZEWSKA- Katolickie Przedszkole w Cieszynie

  • „ Maleńki Jezu” 3,00 min.

  • opiekun: Katarzyna Kraszewska

KATEGORIA: MŁODZIEŻ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH SOLIŚCI

20.MAGDALENA JĘDRZEJEK- Dom Kultury w Komorowicach

  • „ Jezus Malusieńki” 2,30 min.

  • opiekun: Agnieszka Dylik

KATEGORIA – UCZNIOWIE KLAS I- III SOLIŚCI

21.KAMILA GÓRAL- Szkoła Podstawowa 28 w Bielsku-Białej

  • „ Kołysanka dla Jezuska” 3,30 min.

  • opiekun: Magdalena Lazarko-Kalista

22.ZUZANNA KUBICA

  • „ Gdy śliczna Panna” 3,00 min.

23.ALEKSANDRA STRZĄDAŁA- Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej

  • „ Pokój i nadzieja” 2,48 min.

  • opiekun: Beata Strządała

24.WERONIKA BOCHENEK- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • Kolęda dla nieobecnych” 5,00 min.

  • opiekun: Małgorzata Wiśniewska

25.PAULINA ŻEMŁA- Studio Piosenki „Charisma” w Bielsku-Białej

  • „ Gwiazdki świecą nad stajenką” 3,19 min.

  • opiekun: Justyna Masny

26.MARTYNA OLSZOWIEC

  • „ Biała wigilia” 2,43 min.

  • opiekun: Kamila Olszowiec

27.WERONIKA SOPICKA- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Dzisiaj w Betlejem” 2,00 min.

  • opiekun: Mariola Pyka

28.POLA SOLARCZYK- Miejski Dom Kultury „ Dom Harcerza” Kraków

  • „ Przybieżeli do Betlejem” 3,50 min.

  • opiekun: Lucyna Tatara-Rzadek

29.ANNA TALIK, JULIA MICHAŁOWSKA- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Kolędujemy”

  • opiekun: Janina Skwarło

30.AMELIA ZAMARŁO, MARTYNA KÓSKA- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Kolęda domowa” 3,50 min.

  • opiekun: Agata Konieczna

31.SZYMON KUDZIEŁKO, MACIEJ MICHALAK, MICHAŁ NOWOK- Szkoła Podstawowa

Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Złota Jerozolima” 3,00 min.

  • opiekun: Katarzyna Kudziełko, Agata Michalak, Katarzyna Nowok

    ZESPOŁY WOKALNE

32.ZESPÓŁ KLASY I B- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Bosy pastuszek” 2,00 min.

  • opiekun: Mariola Pyka

33.ZESPÓŁ KLASY II C-Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Jezusa Narodzonego” 2,00 min.

  • opiekun: Alicja Bogacka

34.ZESPÓŁ KLASY II B- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Jada kolędnicy” 2,30 min.

  • opiekun: Janina Skwarło

35.ZESPOŁ „ ASY Z TRZECIEJ KLASY”- Zespół Szkół w Wilamowicach

  • „ Mroźna cisza” 2,44 min.

  • opiekun: Beata Biesik, Beata Bartosz

36.ZESPÓŁ KLASY III A- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Kto wie...” 3,50 min.

  • opiekun: Anna Olma

37.ZESPÓŁ KLASY III E- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Jest taki dzień” 3,00 min

  • opiekun: Magdalena Lazarko-Kalista

38.ZESPÓŁ KLASY III C- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Przy onej dolinie” 3,00 min.

  • opiekun: Monika Skuza-Piela

39.ZESPÓŁ KLASY III B- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Jezusa Narodzonego” 2,30 min.

  • opiekun: Agata Konieczna

PREZENTACJE godz. 12.30-15.00

KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS IV-VI  SOLIŚCI, DUETY

40.KARINA SKWARCZYŃSKA- Fundacja Wspierania Talentów w Kozach

  • „ Hej w dzień narodzenia” 3,00 min.

  • opiekun: Gabriela Skwarczyńska

41.MARTYNA KANIA- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Skrzypi wóz” 2,30 min.

  • opiekun: Alicja Krywult

42.LIDIA SUCHOŃ- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Biały śnieg i Ty” 3,00 min.

  • opiekun: Katarzyna Głogowska

43.KRZYSZTOF MICHAŁOWSKI- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Jakieś światło nad Betlejem”

  • opiekun: Katarzyna Głogowska

44.ALEKSANDER SZEDEL- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Dzisiaj w Betlejem” 2,30 min.

  • opiekun: Renata Harat

45.LENA MYNARSKA- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Gdy się Chrystus rodzi” 4,50 min.

  • opiekun: Renata Harat

46.ANNA GARBIEŃ

  • „ Gdzie jest Betlejem” 4,22 min.

  • opiekun: Katarzyna Garbień

47.KLAUDIA MATLAK-Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Lulajże Jezuniu” 3,50 min.

  • opiekun: Renata Harat

48.ZUZANNA WAJDZIK- Studio Piosenki „Charisma” w Bielsku-Białej

  • „ Tak jak śnieg”

  • akompaniament: Mateusz Dubiel 4,12 min.

  • opiekun: Justyna Masny

49.KAROLINA OLSZOWIEC

  • „ Przekażmy sobie znak pokoju”

  • opiekun: Kamila Olszowiec

50.WIKTORIA HUTYRA- Szkoła Podstawowa Nr 32 w Bielsku-Białej

  • „ Pieśń wigilijna” 3,00 min.

  • opiekun: Iwona Nowak

51.NATALIA DURAJ- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mesznej

  • „ Już gwiazdeczka się kolebie” 3,00 min.

  • opiekun: Agnieszka Laszczak

52.EMILIA MROWIEC- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żywcu

  • Sianko na stół” 3,20 min.

53.JULIA KUBICA- Bielsko-Biała

  • „ Judzka kraina” 3,00 min.

54.KLAUDIA PŁAWECKA- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Kolęda dla nieobecnych” 5,00 min.

  • opiekun: Marta Piwowarczyk

55.JAGODA RATAJ- STE OMEGA Katowice

  • „ Całą noc padał śnieg” 3,19 min.

  • opiekun: Anna Rataj

56.MARTA KASPRZYCKA- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Gore gwiazda” 3,30 min.

  • opiekun: Renata Harat

57.ANNA GĘBALA- Szkoła Podstawowa w Bystrej

  • „ Lokarynki fujarecki” 3,41 min.

  • opiekun: Irena Szewczyk

58.HANNA SOLARCZYK- Młodzieżowy Dom Kultury „ Dom Harcerza” w Krakowie

  • „ Zaśnij dziecino” 3,00 min.

  • opiekun: Lucyna Tatara-Rzadek

59.DANIEL ZEMAN- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Bosy pastuszek” 2,30 min.

  • opiekun: Anita Nowy

60.ZUZANNA LEMANTOWICZ- Chorzowskie Centrum Kultury

  • „ Mędrcy świata” 2,30 min.

  • opiekun: Katarzyna Gojny

61.JULIA NOWY, WIKTORIA HUTYRA- Szkoła Podstawowa Nr 32 w Bielsku-Białej

  • „ Gwiazdo świeć, kolędo leć” 2,50 min.

  • opiekun: Iwona Nowak

62.OLIWIA BUDNIAK, MAGDALENA STRUK- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Lulajże Jezuniu” 3,50 min.

  • opiekun: Anita Nowy

63.ZUZANNA WOŁCZYK, NICOLA PŁONKA- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Pastorałka anielska” 3,40 min.

  • opiekun: Anita Nowy

64.ANNA MYNARSKA, EWELINA HOLISZ- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Gdy śliczna panna” 2,30 min.

  • opiekun: Katarzyna Wasilew

65.MARTYNA GIEŁTOWSKA, KLAUDIA WRÓBEL- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Dziś w stajence” 2,30 min.

  • opiekun: Marta Piwowarczyk

KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS IV-VI

ZESPOŁY WOKALNE

66.ZESPÓŁ KLASY VI B- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Złote święta” 3,30 min.

  • opiekun: Anita Nowy

67.ZESPÓŁ WOKALNY- Szkoła Podstawowa Nr 32 w Bielsku-Białej

  • „ Beskidzka kolęda” 3,00 min.

  • opiekun: Iwona Nowak

68.ZESPÓŁ WOKALNY „ ALLEGRO”- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ Mizerna cicha” 2,30 min.

  • opiekun: Katarzyna Nowok

69.ZESPÓŁ WOKALNY KLASY IV C- Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej

  • „ maleńka przyszła miłość” 3,00 min.

  • opiekun: Renata Harat

KATEGORIA: MŁODZIEŻ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH -SOLIŚCI

70.ARKADIUSZ DOBIJA- Gimnazjum w Wilkowicach

  • „ Mario, czy już wiesz” 2,00 min.

  • opiekun: Iwona Nowak

71.ALEKSANDRA JASEK- Gimnazjum w Wiklowicach

skrzypce- Oliwia Świerczek

  • „ Słyszeliście kumie” 2,00 min.

  • opiekun: Iwona Nowak

PREZENTACJE godz. 16.30-18.30

KATEGORIA: MŁODZIEŻ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH -SOLIŚCI

72.MAJA ZAMŁYŃSKA- Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pisarzowicah

  • „ Kolęda Maryi” 5,00 min.

  • opiekun: Jacek Zamłyński

73.OLIWIA LACH- Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Kozach

  • „ Bambino jazzu” 2,40 min.

  • opiekun: Aleksandra Stępień

74.ZUZANNA PIECH- Studio Piosenki „ Charisma” w Bielsku-Białej

  • „ Coraz bliżej święta” 3,00 min.

  • opiekun: Justyna Masny

75.ZUZANNA PIOTROWICZ- Gimnazjum Nr 2 w Żywcu

  • „ Mizerna cicha” 2,30 min.

  • opiekun: Katarzyna Bura-Piotrowicz

76.JULIA JURCZAK- Siemianowickie Centrum Kultury

  • „ Oj maluśki, maluśki” 2,45 min.

  • opiekun: Katarzyna Gojny

77.ZOFIA WĄTROBA- Dom Kultury w Hałcnowie

  • „ Kiedy zima się zaczyna”

  • opiekun: Aleksandra Małecka opracowanie muzyczne Krystyna Filipiak

78.PATRYCJA SOŁTYS- Studio Piosenki „ Charisma” w Bielsku-Białej

  • „Mario czy Ty wiesz” 3,35 min.

  • opiekun: Justyna Masny

79.NATALIA SZLOSARCZYK- Zespół Szkół w Wilamowicach

  • „ Cicho, cicho pastuszkowie” 4,00 min.

  • opiekun: Mariola Gawlik

80.JOANNA PIURA- Chorzowskie Centrum Kultury

  • „ Jezus malusieńki” 2,35 min.

  • opiekun: Katarzyna Gojny

81.KAMILA MAJERSKA- Zespół Szkół w Wilamowicach

  • Kolęda dla nieobecnych” 5,46 min.

  • kontrabas- Robert Majerski

82.JULIA SAMPOLSKA- Studio Piosenki „Charisma” w Bielsku-Białej

  • „ Mario czy Ty wiesz” 3,35 min.

  • opiekun: Justyna Masny

    ZESPOŁY WOKALNE

83.ZESPÓŁ TEATRU eF- Dom Kultury w Hałcnowie

  • „ Kołysanka dla dzieciątka”

  • opiekun Aleksandra Małecka, opracowanie muzyczne Krystyna Filipiak

84.ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY – ZSO Zgromadzenia Córek Bożej Miłości

  • „ Dzisiaj w Betlejem” 5,00 min.

  • opiekun: Tomasz Wiatrowski

85.ZESPÓŁ WOKALNY- Gimnazjum w Wilkowicach

  • „ Pastuszkowie, bracia mili” 3,00 min.

  • opiekun: Iwna Nowak

86.ZESPÓŁ „ INSUAL”

  • akompaniament: Wojciech Sternicki

  • „ Gdy Śliczna Panna” 2,30 min.

  • opiekun: Sylwia Stejskal

KATEGORIA: MŁODZIEŻ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH SOLIŚCI

87.KAROLINA KOBIELUSZ- Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Milówce

  • „ Gore gwiazda” 3,50 min.

  • opiekun: Magdalena Kobielusz

88.OLIWIA KURPAS-

  • „ Nie było miejsca dla Ciebie” 4,30 min.

  • opiekun: Lucyna Kurpas

KATEGORIA: DOROŚLI

89.MARCELINA AXENTI

  • „ Kolęda dla nieobecnych” 6,00 min.

 

 

 

 

 

 

 

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury w Hałcnowie
ul. S.M.Szewczyk 1
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 816 23 28; e-mail: halcnow@mdk.beskidy.pl
Termin:  2017-01-05 - 2017-01-08

Galeria


Do pobrania / Multimedia

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI
Pobierz