ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

PROTOKÓŁ z Konkursu plastycznego na ozdoby świąteczne w DK w Komorowicach

PROTOKÓŁ z Konkursu plastycznego na ozdoby świąteczne w DK w Komorowicach

 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY

na ozdoby świąteczne

 

ROZDANIE DYPLOMÓW I NAGRÓD

odbędzie się 

14 grudnia 2017 r. godzina 16:00 ( czwartek )

PROTOKÓŁ

 

Jury w składzie :

 

Iwona Greczka – plastyk Miejskiego Domu Kultury

Iwona Baron – instruktor Miejskiego Domu Kultury

Zofia Przybyła – pracownik Miejskiego Domu Kultury

oceniło 55 prac nadesłanych na konkurs.

 

Konkurs rozgrywany był w kategoriach :

Kategoria : Dzieci Przedszkolne

               Dzieci wieku 6 lat

               Dzieci wieku 7 lat

               Dzieci wieku 8 lat

                   Dzieci wieku 9-11 lat

                   Gimnazjum i liceum

Kategoria : Lampiony

Kategoria : Kalendarze adwentowe

Jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia :

 

Kategoria Dzieci Przedszkolne

I MIEJSCE

Dziecięca Grupa Twórcza – Dom Kultury w Komorowicach

II MIEJSCE

Magdalena Szlósarczyk-Przedszkole Katolickie 

Kategoria Dzieci wieku 6 lat

I MIEJSCE

Sambor Potempa Przedszkole 31

Milena Kropa Przedszkole 40

II MIEJSCE

Maja Ciupek - Komorowice

III MIEJSCE

Lena Szynka -Przedszkole 31

Kategoria Dzieci wieku 7 lat

I MIEJSCE

Barbara Strządała – SP 29

II MIEJSCE

Karolina Płociennik - Komorowice

III MIEJSCE

Amelia Homa - Komorowice

Kategoria Dzieci wieku 8 lat

I MIEJSCE

Aleksandra Figa - Komorowice

II MIEJSCE

Jakub Komendera-DK Hałcnów

III MIEJSCE

Katarzyna Kopacz - DK Hałcnów

Kategoria Dzieci wieku 9 - 11 lat

 I MIEJSCE

Lena Mynarska – DK Hałcnów

II MIEJSCE

Aleksandra Strządała – SP 29

III MIEJSCE

Martyna Turek – DK Hałcnów

Kategoria Gimnazjum i Liceum

I MIEJSCE

Szymon Cichy - Bielsko-Biała

II MIEJSCE

Sonia i Adrianna Baron - Bielsko-Biała

III MIEJSCE

Sonia Baron – Liceum nr 2 Bielsko-Biała

Kategoria Lampiony

klasa I SP 29

I MIEJSCE

Milena Madej

II MIEJSCE

Kornelia Bagińska

III MIEJSCE

Alicja Zaręba

klasa III SP 29

I MIEJSCE

Aleksandra Czauderna

II MIEJSCE

Anna Gawor

III MIEJSCE

Emilia Dobrowolska

Kategoria Kalendarze Adwentowe

SP 29

I MIEJSCE

Jakub Firganek i Tomasz Baron

II MIEJSCE

Agata Jurzak

III MIEJSCE

Zosia Kraus

Wyróżnienia:

Nikola Kopeć

Kornelia Stanclik

Laura Machalica

Aneta Olearczyk

Emila Bartecka

Ola Strządała

Mateusz Buława

Zosia Miodońska

Grzgorz Ochman

Alicja Wandor

Lena i Jaś Kurasik

Maja Kowalik

Maja Honkisz

Hugo Cieslawki

Julia Bała

Ola Wożniak

Kasia Kopacz

Paulina Bąk

Antoś Enauin

Julia Motal

Tymoteusz Juraszek

Kinga Kupczak

Dominik Matusiak


 

Wszystkich Laureatów zapraszamy na uroczyste

ROZDANIE DYPLOMÓW I NAGRÓD

które odbędzie się 14 grudnia 2017 r. godzina 16:00 ( czwartek )

Dom Kultury w Komorowicach ul. Olimpijska 16

33 815 87 38

 

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury w Komorowicach
ul. Olimpijska 16
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 815 87 38; e-mail: komorowice@mdk.beskidy.pl
Termin:  2017-12-08

Do pobrania / Multimedia

Regulamin
Pobierz