ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI - IV edycja Konkursu Tanecznego Karnawałowe Duety w DK  Komorowice

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI - IV edycja Konkursu Tanecznego Karnawałowe Duety w DK Komorowice

 

 

 

 

 

IV Edycja Konkursu Tanecznego

 

 


” KARNAWAŁOWE  DUETY ”

 

U W A G A


Zbiórka wszystkich uczestników od godziny 7 do godziny 8

( wejście od ul.Olimpijskiej )

 

 godz.8:00 uroczyste powitanie, zapoznanie z regulaminem,

- część konkursowa

 - warsztaty

              
   godz.16:00 uroczyste ogłoszenie wyników

  Pokaz Laureatów

 

17 lutego 2018r.

 

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI :

 

KATEGORIA TANIEC TOWARZYSKI

 

KATEGORIA 11 – 14 lat

1.Aleksandra Gajny 11

Jakub Drąg 11

Joanna Popadiuk DK Włókniarzy

2.Gabriela Łubkowska 11

Filip Pielesz 13

Joanna Popadiuk DK Włókniarzy

3.Wiktoria Karwat 13

Paweł Pecyna 12

Joanna Popadiuk DK Włókniarzy

4.Nadia Żarow 12

Patryk Bryndza 14

Nowy Styl B-B

5.Maja Faroń 12

Konrad Mikołąjczyk 13

Joanna Popadiuk DK Włókniarzy

6.Paulina Gajny 14

Bartosz Cierlicki 12

Joanna Popadiuk DK Włókniarzy

KATEGORIA TANIEC TOWARZYSKI

KATEGORIA 7 - 10 lat

1.Olga Popadiuk 9

Filip Drąg 8

Joanna Popadiuk DK Włókniarzy

KATEGORIA HIP HOP, DANCEHALL

KATEGORIA 7 – 10 lat

1.CRAZY TWINS

Julia Szymuła 7

Oliwia Szymuła 7

Agencja Artystyczna BRAWO Cieszyn

„ Lustro „

KATEGORIA HIP HOP, DANCEHALL

KATEGORIA 11 – 14 lat

1.Dope Crew

Aniela Dudek 11

Nadia Wróbel 11

DK Włókniarzy, choreografia własna „ Swish „

2.Nikola Łukasz 12

Patrycja Drzyżdżyk 10

DK Komorowice Kamil Wrzeszcz

3.Julia Biłko 12

Gabriela Kądziałka 12

Agencja Artystyczna BRAWO Cieszyn

4.Martyna Sztuchlik 12

Roxana Kopiec 12

Agencja Artystyczna BRAWO Cieszyn

5.MARSHELLE

Martyna Kwiatkowska14

Michelle Tunega 13

DK Włókniarzy „ You Can't stop me „

KATEGORIA HIP HOP, DANCEHALL

KATEGORIA 15 – 17 lat

1.MAD CREW

Wiktoria Augustyn 13

Martyna Mietła 15

DK Włokniarzy, własna, „ Water dance „

2.Milena Bertin 15

Pola Gibiec 14

Agencja Artystyczna BRAWO Cieszyn

3.Paulina Ryłko 15

Sara Glajcar 14

Agencja Artystyczna BRAWO Cieszyn

4.DIVERSITY GIRLS

Inez Drabek 15

Julia Kursa 16

DK Włókniarzy, własna, „ The dance „

5.UNIQUE FLOW

Magdalena Kuś 17

Roksana Węglińska 16

DK Włokniarzy, własna, „The flow „

KATEGORIA JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY

KATEGORIA 7 – 10 lat

1.Maja Kubiś 6

Laura Handerek 9

Kubiszówka, Sabina Gwizdała,„ A gdyby było dwóch Reksiów...„

2.Natalia Górny 7

Zofia Kubala 8

„ Tajemnice starzego strychu „ DK Włókniarzy, Joanna Herzyk

3.Helena Bogacz 8

Milena Stwora 8

Kubiszówka, Sabina Gwizdała,„ Lwy „

4.Vaness Piekiełko 8

Julia Zwolak 8

DK Komorowice, Kamil Wrzeszcz

5.Julia Kubas 9

Maja Łopanowska 9

DK Komorowice, Kamil Wrzeszcz

6.Nina Żarow 9

Maja Baranowska 10

Cubana, Ola Jurczak „ Francuska historia „

7.Justyna Połącarz 8

Lena Skórka 7

Kubiszówka, Sabina Gwizdała,„ Lustereczko powiedz przecież... „

8.Amelia Gelner 8

Zosia Pow 8

Kubiszówka, Sabina Gwizdała,„ Na siłowni „

9.FLEKSI JUNIOR

Marta Wachol

Milena Muras

Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Katarzyna Bator

10.Amelia Ruśniak 8

Hania Giza 10

Kubiszówka, Sabina Gwizdała,„ W podróży „

11.Julia Kubiś 9

Tosia Ruśniak 9

Kubiszówka, Sabina Gwizdała,„ Pippy„

12.Marlena Berdarich 9

Milena Pudło 9

DK Olszówka ,Sabina Gwizdała, „ Zobacz mój świat „

13.Dorota Mencler 10

Paulina Bąk 8

Świetlica Mikuszowice Krakowskie, „ All of me „ Kamil Wrzeszcz

14.Helena Sieczkowska 10

Ola Diduch 9

DK Olszówka ,Sabina Gwizdała, „ Ach ta pantera „

15.Dorota Mencler 10

Martyna Kubica 10

Świetlica Mikuszowice Krakowskie, „ Perfect „ Kamil Wrzeszcz

KATEGORIA JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY

KATEGORIA 11 – 14 lat

1.Maria Jurzak 11

Oliwia Leszczyńska 12

Kubiszówka, " Stoję,idę,biegnę,pędzę..." Sabina Gwizdała

2.Alicja Rdest 11

Oliwia Wojciechowska 12

DK Olszówka , " Skąd wieje wiatr ? " Sabina Gwizdała

3.Marta Kupczak 12

Hanna Jafernik 12

Kubiszówka, Sabina Gwizdała „ Połączone „

4.Nikola Łukasz 12

Jasmina Es 11

DK Komorowice, Kamil Wrzeszcz

5.Natalia Chomczyńska 9

Oliwia Leszczyńska12

Kubiszówka, " Zagubione serduszko "Sabina Gwizdała

6.ŁOBUZIARY

Iwona Sitek 12

Julia Kohut 11

Studio Tańca Releve Cieszyn, Ola Jurczak

7.Małgorzata Miodońska 12

Maja Goliszewska 13

MCK Żywiec Klub Papiernik, Ewa Bąk

8.PERŁY

Nina Gawlak 11

Martyna Bednarczyk 13

Studio Tańca Releve Cieszyn, Ola Jurczak „ Szkolna ławka „

9.WERA i ZUZU

Zuzanna Gielmuda

Weronika Gruchel

Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Katarzyna Bator

10.Anna Szęszol 13

Zuzanna Szęszol 13

DK Włókniarzy, Joanna Herzyk „ O czym szumią drzewa „

11.SIOSTRY

Mja Sobol 12

Olga Sobol 14

Cubana, Ola Jurczak „ Siostrzana miłość „

12.Inez Stefańska 14

Magdalena Masłyka 14

Świetlica Mikuszowice Krakowskie, „ Wolves „ Kamil Wrzeszcz

13.Roksana Ślęzak i Amelia Pupar

Roksana Ślęzak 14

Amelia Pupar 13

DK Olszówka, " Mgła "  Sabina Gwizdała

14..Ola Ruśniak 11

Zuzia Kostka 10

Kubiszówka, " Przeszkoda " Sabina Gwizdała

15.Maria Jurzak

Marta Kupczak

" Szkolny żarcik " Kubiszówka,Sabina Gwizdała

16.Paulina Płonka

Bogusia Głogowska

Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Katarzyna Bator

KATEGORIA JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY

KATEGORIA 15 – 17 lat

1.Julia Marek 15

Tamara Berdarich 14

DK Olszówka, " Panowanie " Sabina Gwizdała

2.Marzena Biesok 17

Julia Staszek 15

Kubiszówka, " Anioł Stróż " Sabina Gwizdała

3.Sonia Baron 16

Inez Stefańska 14

DK Mikuszowice, Kamil Wrzeszcz Lorde „ Everybody „

4.Wiktoria Stachniak 15

Aleksandra Gross 15

MCK w Żywcu Klub Papiernik, Ewa Bąk , „ Zepsuta pozytywka „

5.DUET PASSO

Nina Wigezzi 15

Marta Piwowarczyk 15

Studio Tańca Passo Cieszyn , Justyna Kaczmarska „ California dreamin „

KATEGORIA JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY

KATEGORIA DOROŚLI

1.Maja Makuch 14

Magdalena Fuchs 18

DK Mikuszowice, Kamil Wrzeszcz „ Hunging tree „

2. Sonia Baron 16

Katarzyna Bator 30

Ognisko Pracy Pozaszkolnej, własna

KATEGORIA INNE

KATEGORIA 11 – 14 lat

1.Emilia Konstanty 9

Julia Konstanty 12

MCK Żywiec Klub Papiernik, Ewa Bąk , „ Moja lalka „

2. Antonina Gruszka 13

Olivia Concannon 12

MCK Żywiec Klub Papiernik, Ewa Bąk „ Herbatka u Kapelusznika „

3.Sandra Pytlarz 11

Karolina Kasek 11

MCK Żywiec Klub Papiernik, Monika Skórzak „ Radośc i smutek „

4.Wiktoria Zoń 13

Milena Żur 10

MCK Żywiec Klub Papiernik, Monika Skórzak  „ Gwiezdny pył „

5.WSTĘGA

Wiktoria Zoń 13

Katarzyna Adamczyk 10

MCK Żywiec Klub Papiernik, Monika Skórzak  „Czarodziejska wstążka "

6.Martyna Bułaczyńska13

Julia Czech 13

MCK Żywiec Klub Papiernik, Monika Skórzak „ Impossible „

7.UPIORY - Milena Żur 10

Karolina Jasek 11

MCK Żywiec Klub Papiernik, Monika Skórzak „ Upiorna noc „

8.SHINING STARS

Angelika Sowa 11

Roksana Janeczko 11

DK w Komorowice , własna

9.RAINBOW UNICORN

Hania Tomaszek 11

Zuzia Jarosz 11

DK Komorowice, własna,

10.JULIA i OLA

Julia Paciorek

Cubana, Katarzyna Bator

11.SCUBANY DUET SARA i DOMINKA

Sara Janik

Dominika Kidoń

Cubana, Katarzyna Bator

12.Nikola Łukasz 12

Lena Olearczyk 11

„ Cheerleader ” własna

13.Julia Strąk 14

Maja Kamińska12

DK Włókniarzy, Joanna Herzyk

KATEGORIA INNE

KATEGORIA 15 – 17 lat

1.Sonia Baron 16

Julia Sykuła 17

Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Katarzyna Bator

KATEGORIA INNE

KATEGORIA DOROŚLI

1.SCUBANE POLFITERKI KASIA I NIKOL

Katarzyna Bator 30

Nikol Bukowicka 28

Cubana, Katarzyna Bator „ Na szczyt „

2.AL – QAMARA

Marcelina Hernik 44

Justyna Jankowska – Małecka 34

AL – QAMARA OFFICIAL GROUP B-B

Paulina Stąsiek 5

 

Dom Kultury w Komorowicach

ul.Olimpijska 16 43-300 Bielsko-Biała

 

 

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury w Komorowicach
ul. Olimpijska 16
43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 815 87 38; e-mail: komorowice@mdk.beskidy.pl
Termin:  2018-02-17

Do pobrania / Multimedia

KARTA ZGŁOSZENIA
Pobierz
Regulamin
Pobierz