ZAUŁEK z WOLUMINEM            

Co już za nami

ANIOŁEK NA ŚWIĘTA podsumowanie konkursu

ANIOŁEK NA ŚWIĘTA podsumowanie konkursu

IV edycja konkursu plastycznego ANIOŁEK NA ŚWIĘTA 06.12.2017r.

Na konkurs wpłynęło ponad 500 prac.

Łącznie nagrodzono 67 osób.

Napisała o nas supernowa.pl

http://www.super-nowa.pl/osiedla-cat/art-na-konkurs-wplynelo-ponad-500-prac,8238#tresc

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

LP

Imię i nazwisko + wiek

nagroda

kateg

Szkoła

1

Aleksandra Woźniak 6 lat

I miejsce

przedszkole

Przedszkole nr 31

2

Jakub Barcik 4 lata

I miejsce

przedszkole

Grupa Twórcza „Pajacyki”

3

Nataniel Sularczyk 5 lat

II miejsce

przedszkole

Dom Kultury w Olszówce

4

Magdalena Wójcik 6 lat

II miejsce

przedszkole

Przedszkole nr 35

5

Helena Honkisz 4 lata

II miejsce

przedszkole

Dom Kultury Włókniarzy

6

Liliana Bączyk 6 lat

III miejsce

przedszkole

Dom Kultury Włókniarzy

7

Mateusz Guzowski 4 lata

III miejsce

przedszkole

Dom Kultury w Olszówce

8

Jan Antosiak 5 lata

III miejsce

przedszkole

Dom Kultury w Olszówce

9

Michalina Witalińska 4 lata

wyróżnienie

przedszkole

Dom Kultury Włókniarzy

10

Julia Haczek

wyróżnienie

przedszkole

Przedszkole

11

Zuzanna Żelazkiewicz 6 lat

wyróżnienie

przedszkole

Przedszkole nr 35

12

Mateusz Goliasz 6 lat

wyróżnienie

przedszkole

Przedszkole nr 35

13

Dominik Bużek 4 lata

wyróżnienie

przedszkole

Dom Kultury Włókniarzy

14

Mateusz Gawlas 7 lat

I miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

15

Hanna Borowska 7 lat

I miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

16

Paweł Wesołowski 8 lat

II miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

17

Gabriela Więzik 8 lat

II miejsce

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 26

18

Franciszek Łopatka 8 lat

II miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

19

Zofia Hajost 8 lat

II miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

20

Aleksandra Batorska 9 lat

II miejsce

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

21

Nina Pawliszyn 8 lat

III miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

22

Hanna Trela 9 lat

III miejsce za zestaw prac

1-3 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

23

Emilia Stolarczyk 9 lat

III miejsce

1-3 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

24

Szymon Gaweł 7 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

25

Helena Łopatka 9 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

26

Wiktoria Biłek 9 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

27

Paweł Skiba 9 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

28

Milena Zątek 9 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

29

Klaudia Symczycz 8 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

30

Nikola Brandys 9 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 36

31

Dawid Maślanka

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 39 dla dzieci niesłyszących

32

Sonia Frydel 7 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Dom Kultury w Wapienicy

33

Łukasz Gruszecki 7 lat

wyróżnienie

1-3 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 27

34

Benedykt Pachocki 11 lat

I miejsce

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

35

Igor Kos 11 lat

I miejsce

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 26

36

Zofia Nowak 12 lat

I miejsce za zestaw prac

4-6 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

37

Tobiasz Drobik

II miejsce

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 39 dla dzieci niesłyszących

38

Paweł Komendera 12 lat

II miejsce

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

39

Wiktoria Podlipny 12 lat

II miejsce za zestaw prac

4-6 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

40

Anna Cisoń

III miejsce

4-6 klasa SP

 

41

Weronika Rajzer 11 lat

III miejsce

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

42

Joanna i Jakub Gębczyńscy

III miejsce za pracę zbiorową

4-6 klasa SP

Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa

43

Zofia Korpanty 11 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 20

44

Wiktoria Torbicka

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 39 dla dzieci niesłyszących

45

Radosław Dudek

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 39 dla dzieci niesłyszących

46

Agnieszka Grela 11 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 25

47

Anna Połącarz 10 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

48

Wiktoria Podlipny 12 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 25

49

Oliwia Szubert 10 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 37

50

Adam Borutko

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Szkoła Podstawowa nr 26

51

Pola Wysocka 12 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Dom Kultury Włókniarzy

52

Daria Świerczek 11 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Świetlica socjoterapeutyczna IGNIS

53

Mikołaj Madej 11 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Dom Kultury w Olszówce

54

Marta Janik 10 lat

wyróżnienie

4-6 klasa SP

Zespół Szkół ZCBM

55

Julia Pławecka 15 lat

I miejsce

gimnazjum

Gimnazjum ZCBM

56

Daria Gurynowicz

II miejsce

gimnazjum

Dom Kultury w Kamienicy

57

Maja Guzowska 14 lat

II miejsce

gimnazjum

Dom Kultury w Olszówce

58

Sylwia Caputa 16 lat

III miejsce

gimnazjum

 

59

Tadeusz Pasierbek

III miejsce

gimnazjum

Szkoła Podstawowa nr 39 dla dzieci niesłyszących

60

Kinga Luci 15 lat

wyróżnienie

gimnazjum

Gimnazjum ZCBM

61

Angela Przelomski

Nagroda indywidualna

dorośli

 

62

Irena Góra

Janina Babicka

Genowefa Żaczek

Helena Bucka

Wyróżnienie za pracę zbiorową

dorośli

Dom Dziennego Pobytu św Józefa

63

Zofia Jachyn

wyróżnienie

dorośli

Dom Dziennego Pobytu św Józefa

Powrót

Miejsce wydarzenia

Dom Kultury w Olszówce
ul. Olszówka 20D
43-309 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 829 25 84; e-mail: olszowka@mdk.beskidy.pl
Termin:  2017-12-14

Galeria