Koncert

Jakie wydarzenia czekają nas we wrześniu w Miejskim Domu Kultury w Bielsku-Białej? Oferta jest bardzo zróżnicowana i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Poniżej garść szczegółów.

Wystawy, spektakle, koncerty i inne wydarzenia organizowane w Miejskim Domu Kultury powinny odpowiedzieć na potrzeby wszystkich mieszkańców. Każdy ma inne upodobania i szuka innych rozrywek, dlatego też oferta na wrzesień jest tak różnorodna. Odbędzie się m.in. wernisaż międzynarodowego biennale i plakatu społeczno-politycznego, spotkanie fotoclubu, 19. Festiwal Kabaretowy, konkurs satyryczny itd. – zapisy na zajęcia już ruszyły.

W Miejskim Domu Kultury w Bielsku-Białej oraz lokalnych oddziałach – np. w Olszówce, Lipniku, Hałcnowie, Komorowicach itd. – odbywa się też wiele imprez stałych oraz w ich ofertach pojawiają się nowości dla mieszkańców w różnym wieku. Coś dla siebie znajdą zarówno maluchy, jak dorośli i seniorzy.

Odbywają się też zajęcia sportowe dla osób, które chcą zadbać o formę fizyczną – można zapisać się m.in. na zajęcia z aerobiku, Bodyart. O rozwój swoich talentów z kolei warto zadbać na zajęciach ze śpiewania, tańca itd. Oferta MDK jest pod tym względem bardzo szeroka.

Dom Kultury swoją działalnością wspiera rozwój i rozpowszechnianie kultury i sztuki wśród mieszkańców, organizując rozmaite zajęcia artystyczne, imprezy kulturalne, spotkania, spektakle, koncerty itp. Warto przejrzeć aktualny program na wrzesień i znaleźć coś dla siebie.

E. / pixabay / Free-Photos